Ürünlerimi nasıl iade edebilirim ?

İade süresi, satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştığından itibaren 14 iş günüdür. İade /iptal  edilecek olan ürünlerin kargo ücreti müşterilere aittir. İade/iptal edilecek ürünler Merkez Mah. Turgut Sayın Cad. No:12 Gölcük/Kocaeli adresimize göndermeniz gerekmektedir.

İade edilmek istenen ürünler faturası, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak paketlenmeli ve kargoya teslim edilmelidir. Satın almış olduğunuz ürünler kullanılmış, yıpranmış veya yıkanmış bir şekilde gönderildiğinde iade işlemi yapılmamaktadır.

 

İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

Paketiniz bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün iade şartlarına uygunsa 5 gün içinde iade süreci tamamlanır. Ürün iade şartlarına uygun değilse, tarafınıza bilgi verilerek adresinize geri gönderilir.

İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankaya bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, bankalara göre değişim göstermekle birlikte genelde 1-7 iş günü içerisinde kartınıza yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesaba yansıma süresi daha uzundur. Taksitli yapılan alışverişlerde, ücretin tamamı bankaya tek seferde iade edilir. Banka tarafından kartınıza iadesi ise taksit sayısı kadar ayda yapılmaktadır. Kapıda ile ödeme yaptıysanız banka bilgileriniz bize doğru ve eksiksiz ulaştıktan 14 iş günü içerisinde iade işleminiz gerçekleşecektir.

 

Değişim yapmak istiyorum, ne yapmalıyım ?

Değişim yapmak istediğiniz ürünü 14 iş günü içerisinde ürünü tarafımıza sevk ederek değişim talebinde bulunabilirsiniz. Ürünü anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile göndermeniz gerekmektedir.  Siparişleriniz sadece numara değişimi ücretsiz kargoyu karşılar. Farklı bir üründe değişim taleplerinde kargo ücreti alıcıya yansıtılmaktadır.

 

 

İade ve değişim taleplerim ile ilgili size nasıl ulaşabilirim?

Whatsapp Hattı : 05327243325

Telefon : 02624123125

E-mail: [email protected]

Yukarıda bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR